درباره ما (شرکت کیا تجارت ترکان) و وب سایت زرمال:

این روزها تامین نیازهای روزانه به صورت اینترنتی کاملا آسان شده است و بسیار از افراد تمایل بیشتری برای خرید و پرداخت آنلاین پیدا کرده‌اند. اما در میان کالاهای مختلفی که به صورت آنلاین به فروش می‌رسند، بدون شک جای فروشگاه اینترنتی برای خرید دستگاه‌های صنعتی و قطعات خودرو خالی بود. اما شما درباره ما چه می‌دانید؟ شرکت کیا تجارت ترکان با هدف فروش بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات همراه با گارانتی ضمانت کالا فعالیت خود را در وب سایت زرمال شروع کرده است. این مجموعه قصد دارد با تلاش و پشتکار صادقانه بهترین محصولات به صورت آنلاین در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا اعتماد مشتریان برای خرید از فروشگاه‌های اینترنتی افزایش پیدا کند.

شرکت کیا تجارت با شماره ثبت ۵۳۴۶۰ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است و فعالیت خود را از اردیبهشت سال جاری با هدف خدمت صادقانه به مشتریان خود انجام داده است. از جمله فعالیت‌های این مجموعه می‌توان به ایجاد فروشگاه‌های اینترنتی، تولید و صادرات قطعات خودرو، دستگاه‌های صنعتی، دستگاه‌های بسته بندی غذا و … اشاره کرد.

این مجموعه با در نظر گرفتن تمام نیازهای جامعه و شرایط اقتصادی اقدام به فروش کالاهای مختلف به صورت آنلاین کرده است. تمامی محصولات این شرکت اصل هستن و به همراه گارانتی ضمانت کالا در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

اعضای شرکت کیا تجارت

موسسین شرکت و وب سایت زرمال با هدف خدمت صادقانه بهترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. اعضای این مجموعه شامل: آقایان قادر سعدی ( مدیر عامل )، مهدی محمودی بسطام ( رئیس )، احسان سعدی ( نایب رئیس )، جلیل محمدی ( بازرس اصلی ) و خانم رباب تتاریجه ( بازرس علی البدل ) می‌شود. این مجموعه با در نظر گرفتن شعار « همیشه حق با مشتری است » بهترین امکانات و خدمات را برای مشتریان خود فراهم کند.

این روزها همه کسب و کارهای سنتی اقدام به ایجاد یک فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات خود به شیوه جدید کرده‌اند اما با توجه به بحث‌هایی که همیشه پیرامون خدمات اینترنتی بوده است، افراد اعتماد کمتری به این نوع فروشگاه‌ها می‌کنند اگرچه این شرایط در سال‌های اخیر بهبود پیدا کرده است. به همین دلیل است که شرایط برای فعالیت در این حوزه‌ها دشوار شده است. مجموعه زرمال با هدف ایجاد اعتماد اقدام به طراحی فروشگاه‌های تجارتی به صورت الکترونیک کرده است.

برای ارتباط بیشتر با مجموعه زرمال می‌توانید در هر ساعت و هر روزی از طریق شماره ۰۴۱۳۳۴۴۷۶۸۶  و شماره واتس اپ ۰۹۱۴۱۰۰۵۶۱۰  با این مجموعه در ارتباط باشید.

قادر سعدی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

{"subsource":"done_button","uid":"3E19C973-2790-4BB5-8DA9-7B8ABF00ABFB_1623146105583","source":"share_screen","origin":"gallery","source_sid":"3E19C973-2790-4BB5-8DA9-7B8ABF00ABFB_1623146105592"}